ORION PU Sp. z o.o. Odnosimy sukcesy, odnieś sukces z nami !
Producent pianek poliuretanowych Polska wersjaDeutsch versionEnglish versionRussian version
ORION PU Sp. z o.o.
58-200 Dzierżoniów, Pieszycka 4
tel.: +48 (074) 645 02 01
fax: +48 (074) 645 02 03

Sekretariat Dzierżoniów email: orion@selena.com

Sekretariat Nowa Ruda email: orion2@selena.com

Polityka jakości | Certfikat jakości ISO 9001
Certyfikacja. Polityka jakości


W ramach realizowanego w naszym zakładzie programu jakościowego, nawiązaliśmy współpracę wyłącznie z renomowanymi dostawcami surowców. Gwarantuje to, że wszystkie komponenty, które trafiają na nasze linie produkcyjne, są na najwyższym światowym poziomie.


Czuwanie nad wysoką jakością wyrobów odbywa się na wszystkich etapach ich tworzenia. Począwszy od ścisłej wymiany informacji technicznych z dostawcami surowców, skończywszy na testowaniu gotowych produktów. Chcemy mieć całkowitą pewność, że w naszej ofercie znajdą się wyłącznie produkty nowoczesne i konkurencyjne, które z powodzeniem zaspokoją życzenia i wymagania każdego Klienta.


Potwierdzeniem naszych starań stało się wdrożenie systemu zapewniania jakości ISO 9001.


Laboratorium badawcze i rozwojowe w zakładzie ORION PU Sp. z o.o. ma za zadanie nie tylko zapobieganie ewentualnym wadom, ale i ciągłą pracę nad podwyższaniem jakości produktów.


Cel, jaki sobie konsekwentnie stawiamy, to wytwarzanie i rozwijanie produktu najlepiej zaspokającego wymagania wszystkich jego użytkowników, zarówno w zakresie wartości użytkowych, jak i komfortu i bezpieczeństwa pracy. Dotychczasowe osiągnięcia dowodzą, że wiemy, jak ten cel osiągnąć.©2018 ORION PU Sp. z o.o.,  design by ZIGZAG.WEB